Підготовка до ЗНО

Наразі складання ЗНО є необхідною умовою вступу до вищого навчального закладу. Для того, щоб максимально якісно підготувати випускника до цього важливого іспиту, ми розробили спеціальний курс, врахувавши специфіку ЗНО та основні вимоги до майбутніх студентів.

Першочергове завдання наших викладачів – виявити «пробіли» в знаннях учня, і, відповідно до цього аспекту, скласти індивідуальну програму навчання. Ми приділяємо особливу увагу таким видам діяльності, як читання, письмо, граматика та аудиювання (як письмово так і усно), адже саме через них на ЗНО виявляється рівень знання випускників.

Водночас, ми зосереджені не стільки на тому, щоб вимуштрувати учнів для успішного складання іспиту, але і на підвищенні загального рівня мови, вмінні сприймати англійську та вільно висловлюватися нею (як письмово, так і усно). Знання та навички, надбані на заняттях в нашій школі, обов’язково стануть у нагоді і після складання ЗНО.

При всій серйозності поставленої задачі школярі абсолютно не перевтомлюються і не нудьгують. Легкому процесу засвоєння матеріалу сприяє доброзичлива атмосфера на занятті, цікаві матеріали, актуальні саме для підлітків, творчий підхід та професіоналізм викладачів. Одним словом, кожне заняття приносить море задоволення і користі!

І ще, радимо не відкладати підготовку до тестування на потім.
Почніть поєднувати приємне з корисним просто зараз, щоб отримати кращий результат!

Групові заняття проходять 2 рази на тиждень по 60 хвилин.
У групі максимум 4 учасники.
При індивідуальному навчанні ви можете обирати розклад, інтенсивність та тривалість занять.

Група з 3-4х – 1360 грн. (8 занять по 60 хвилин)
Група з 2х – 1760 грн. (8 занять по 60 хвилин)
Індивідуально – 350 грн. (60 хвилин)