Курс бізнес англійської мови

Якщо ви вже давно марите про нову посаду, а вас від неї відділяє англійська, то саме час вже вирішити це маленьке непорозуміння. Відрядження за кордон, презентації англійською, переговори з іноземними бізнес партнерами - все це реально після курсу бізнес англійської в Manhattan School.

Курс бізнес англійської у Manhattan School це:
• лише актуальні бізнес теми
• розбір крутих бізнес кейсів
• подкасти від провідних business people
• статті з Harvard Business Review, Economist, Entrepreneur, etc.
• Ted Talks відео з подальшим обговоренням

Максимальне відпрацювання практичних навичок:
• networking
• public speaking
• reporting
• negotiating
• meetings

Розвиваємо навички письма:
• пишемо ділові листи
• складаємо презентації
• ведемо бізнес переписку від імені компанії

Не забувайте, пройти курс бізнес англійської мови в Києві (його часто називають курс ділової англійської) можно у нас в офісі. Якщо Ви не маєте такої можливості і часу для цього, то ми можемо організувати заняття онлайн в будь-якому зручному для Вас месседжері (Google Meet, Telegram, Viber, Facebook Messenger, ZOOM і т. д.).

Завжди раді включити в наш курс те, що ви вважаєте за необхідне для вашої професійної практики.

Навчання проходить у групах максимум з 4 учасників. Заняття проходять 2 рази на тиждень по 90 хвилин.
Можна займатися індивідуально. При цьому розклад, тривалість, інтенсивність і навіть програму навчання ви можете обирати/змінювати самі.

Група з 3-4х – 2800 грн. (8 занять по 90 хв)
Група з 2х – 2800 грн. (8 занять по 60 хв)
Індивідуально – 600 грн. (60 хвилин)