Курс бізнес німецької мови

Німецька мова є однією з основних європейських мов для бізнес спілкування. Фахівці Manhattan School розробили бізнес курс німецької мови спеціально для ділових людей, що дозволяє досягати максимальних результатів в мінімальні терміни. Ми знаємо, що ви дуже зайняті, тому максимальна кількість матеріалу бізнес курсу німецької мови відпрацьовується і закріплюється на заняттях, а поза уроком Ви просто насолоджуєтеся результатом - спілкуючись з партнерами, виступаючи з доповідями, роблячи презентації німецькою мові.

Протягом усіх рівнів бізнес курсу німецької мови відпрацьовуються і закріплюються практичні навички:

• Написання email
• Спілкування при зустрічі і по телефону
• Підготовка та проведення презентацій
• Проведення ділових зустрічей
• Ведення переговорів

Кожен заняття – це обговоренням актуальних тем, дискусії, рішення кейсів, презентації. Тому ви з легкістю можете відтворити все пройдене на занятті в реальній практичній ситуації.

Теми кожного з рівнів доповнюються і можуть змінюватися в залежності від ваших побажань і цілей.

Що важливо знати про бізнес курс німецької?
• Курс розрахований на 3 рівня (А2, В1, В2)
• Кожен рівень - 50 годин - 5 місяців
• Можна займатися індивідуально або у групі максимум 4 учасника
• Групові заняття проходять від 2 рази на тиждень по 90 хвилин