You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Manhattan School...

Курс бізнес німецької мови

Німецька мова є одним з основних «затребуваних» європейських мов для ділового спілкування. Фахівці Manhattan School розробили бізнес курс німецької мови спеціально для ділових людей, що дозволить Вам досягти максимальних результатів в мінімальні терміни. Ми знаємо, що Ви дуже зайняті, тому максимальну кількість матеріалу бізнес курсу німецької мови відпрацьовується і закріплюється на заняттях, а поза уроком Ви просто насолоджуєтеся результатом - спілкуючись з партнерами, виступаючи з доповідями, роблячи презентації на німецькій мові.

Протягом усіх рівнів бізнес курсу німецької мови відпрацьовуються і закріплюються практичні навички:

• Написання електронних листів
• Спілкування при зустрічі і по телефону
• Підготовка та проведення презентацій
• Ведення переговорів

Теми кожного з рівнів доповнюються і можуть змінюватися в залежності від Ваших побажань і цілей.

Рівні бізнес курсу німецької мови:

Бізнес курс німецької мови складається з 6 рівнів. Тривалість кожного рівня залежить від інтенсивності (кількості занять на тиждень і їх тривалості) і може становити від 3 до 5 місяців.
Кожен рівень - це 50 занять, наповнених цікавими матеріалами, обговоренням актуальних тем, дискусіями, рішеннями кейсів, презентаціями. Ви не просто слухаєте викладача, а самі «переживаєте» кожну задану ситуацію. Тому Ви з легкістю можете відтворити все пройдене на занятті в реальній робочій ситуації.

Напишіть нам в
Telegram Viber WhatsApp

або через форму