Розмовний курс німецької мови

Багаторівневий курс німецької мови, розрахований як для початківців, так і для тих, хто вже має базові знання німецької мови. Програма курсу німецької мови включає теми, що дозволяють Вам спілкуватися при поїздках за кордон, на роботі, в офіційній і неофіційній ситуації. Після проходження розмовного курсу Ви зможете дивитися фільми на німецькій мові, читати німецькі книги в оригіналі, без проблем переглядати інтернет-сторінки на німецькій мові, але головне - Ви будете говорити!

Курси німецької мови в Manhattan School складаються з шести рівнів, кожен з яких триває приблизно три-чотири місяці (тривалість залежить від інтенсивності занять і від темпу роботи групи). Заняття проходять за підручниками німецьких видавництв, використовується багато додаткових матеріалів. Всі викладачі, які працюють на курсах німецької мови, - кваліфіковані фахівці, що мають досвід викладання не менше 5 років, а також підтвердили свої знання, отримавши міжнародні сертифікати володіння німецькою мовою.

Велика увага на наших курсах приділяється постановці німецької вимови, розуміння усної мови на слух, відпрацювання та закріплення граматичного матеріалу. Але головний пріоритет ми віддаємо Вашому вмінню говорити німецькою мовою.

В Manhattan School Ви можете освоїти загальний розмовний курс німецької мови індивідуально або в групі студентів з однаковим.

Для того щоб визначити Ваш рівень володіння німецькою мовою, Вам необхідно пройти тест на знання граматики, розмовної мови, сприйняття мови на слух. Не хвилюйтеся, тестування проходить у неформальній обстановці! Після тесту Ви зможете приєднатися до групи, що підходить вам за рівнем або почати навчання індивідуально.

Група з 3-4х – 2040 грн. (8 занять по 90 хвилин)
Група з 2х – 1760 грн. (8 занять по 60 хвилин)
Індивідуально – 350 грн. (60 хвилин)