You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Manhattan School...

Англійска для дітей

Всі без винятку батьки бажають для своїх діток щасливого та світлого майбутнього. Звичайно, треба усвідомлювати, що знання та навички, прищеплені в дитинстві, стануть запорукою успіху в дорослому житті. Тому не гайте часу та швидше приводьте своїх непосид на наш спеціальний курс англійської для дітей.

Ми розуміємо специфіку дитячої психології та складаємо план навчання, приділяючи особливу увагу особливостям сприйняття дитини у початковій школі. Заняття в Manhattan School не стануть надскладним випробуванням для школяра, адже наші викладачі поєднують різні інтерактивні методи навчання: рольові ігри, пісеньки, казки – все це робить вивчення англійської веселим та цікавим.

Курс англійської для дітей не тільки дає міцні знання з іноземної мови, а й розширює кругозір, розвиває інтелект дитини, повністю знімає мовний бар'єр і просто приносить їй радість. В Manhattan School немає суворих вчителів і жорсткої дисципліни, тут є турбота про знання дітей, увага до всебічного розвитку кожної дитини і, звичайно ж, величезна любов! Ми любимо дітей, і вони це відчувають, тому кожного разу з радістю поспішають в Manhattan School - в пізнавальний і захоплюючий світ іноземної мови.

Заняття проходять двічі на тиждень по 60 хвилин. У групі максимум 4 учасники.
Школярі також можуть займатися індивідуально, якщо вам потрібна допомога зі шкільною програмою.

Вартість навчання

Група з 4х – 1200 грн. (8 занять)
Група з 3х – 1360 грн. (8 занять)
Група з 2х – 1680 грн. (8 занять)