Англійська для дітей

Всі без винятку батьки бажають для своїх діток щасливого та світлого майбутнього. Звичайно, треба усвідомлювати, що знання та навички, прищеплені в дитинстві, стануть запорукою успіху в дорослому житті. Тому не гайте часу та швидше приводьте своїх непосид на наші спеціальні курси англійської мови для дітей в Києві.

Ми розуміємо специфіку дитячої психології та складаємо план навчання, приділяючи особливу увагу особливостям сприйняття дитини у початковій школі. Заняття англійською в Manhattan School не стануть надскладним випробуванням для школяра, адже наші викладачі поєднують різні інтерактивні методи навчання: рольові ігри, пісеньки, казки – все це робить вивчення англійської мови веселим та цікавим.

Курс англійської для дітей не тільки дає міцні знання з іноземної мови, а й розширює кругозір, розвиває інтелект дитини, повністю знімає мовний бар'єр і просто приносить їй радість. В Manhattan School немає суворих вчителів і жорсткої дисципліни, тут є турбота про знання дітей, увага до всебічного розвитку кожної дитини і, звичайно ж, величезна любов! Ми любимо дітей, і вони це відчувають, тому кожного разу з радістю поспішають в Manhattan School - в пізнавальний і захоплюючий світ іноземної мови.

Також можемо організувати навчання англійській мові для дітей онлайн, використовуючи для цього будь-який зручний для Вас месседжер (ZOOM, Viber, Telegram, Facebook Messenger і т. д.).

Заняття проходять двічі на тиждень по 60 хвилин. У групі максимум 4 учасники.
Школярі також можуть займатися індивідуально, якщо вам потрібна допомога зі шкільною програмою.

Група з 2-4х – 1680 грн. (8 занять по 60 хв.)
Індивідуально - 300 грн. (60 хвилин)