Підготовка до FCE (First Certificate in English)

Кому потрібен сертифікат FCE?
Щороку FCE здають понад 2 млн. людей в більше ніж 100 країнах.
Іспит FCE допоможе:
• вступити до багатьох вищих навчальних закладів по всьому світу (від Америки до сусідньої Польщі)
• отримати підтвердження рівня англійської мови для роботодавців (сертифікат засвідчує рівень Upper-Intermediate/В2)
• покращити загальний рівень англійської – цей екзамен є одним з найлінгвістичніших

Перевагою FCE є необмежений термін дії сертифікату, на відміну від TOEFL та IELTS, які діють лише 2 роки з моменту здачі.

Тест триває 3,5 години і складається з чотирьох частин:
• Reading and Use of English - читання і практика мови (граматика і словниковий запас)
• Writing - письмо
• Listening - аудіювання
• Speaking - розмовна частина

Підготовка до FCE починається з пробного тестування. Ви виконуєте тест, що повторює завдання справжнього тесту FCE. Тестування безкоштовне, триває 3,5 години. Тест допоможе нам виявити ваші слабкі сторони та спланувати курс підготовки для подолання цих недоліків. Крім того, стане відомо, який бал зі 190 можливих ви б могли набрати без нашої допомоги.

Після проходження тестування, ви обираєте час, дні та починаєте навчання. Протягом курсу ми декілька разів проводимо тестування у нас в школі, щоб відслідковувати динаміку покращення результатів. Крім занять з викладачем курс передбачає самостійне виконання тестових завдань та їх розбір з викладачем. Протягом курсу ви виконаєте від 5 до 10 тестів (залежить від пробного тестування, бажаного результату та терміну навчання).

Починати підготовку до FCE ми радимо, якщо у вас вже є рівень upper-intermediate. Якщо ваші знання ще не на достатньому рівні, ви можете пройти у нас розмовний курс англійської в звичайному темпі, або пройти інтенсив англійської, якщо треба швидко підняти свій рівень володіння мовою. А вже потім починати готуватися до екзамену FCE.

Нагадуємо, що підготуватися до іспиту FCE в Києві можна у нас в офісі, або онлайн в зручному для вас месседжері (Viber, Facebook Messenger, ZOOM і т. д.).

Групові заняття проходять 3 рази на тиждень по 90 хвилин.
Тривалість курсу 30 годин = 7 тижнів.
При індивідуальному навчанні ви можете обирати розклад, інтенсивність та тривалість занять.

Група з 3-4х – 9000 грн. (30 годин)
Група з 2х – 13500 грн. (30 годин)
Індивідуально - 650 грн. (60 хвилин)