You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Manhattan School...

Підготовка до IELTS

Підготовка до IELTS починається з пробного тестування. Ви пишете тест, що є аналогією справжнього тесту IELTS (Academic або General module в залежності від вашої мети). Тестування проходить безкоштовно, триває близько трьох годин. Тест допоможе нам виявити ваші слабкі сторони та спрямувати курс підготовки на подолання цих складнощів. Крім того, стане відомо, який бал ви б могли набрати без нашої допомоги.

Після проходження тестування, ви обираєте час, дні та починаєте навчання. Протягом курсу ми декілька разів проводимо тестування, щоб відслідковувати динаміку покращення результатів. Крім занять з викладачем курс передбачає самостійне виконання та аналіз тестів з викладачем. Протягом курсу ви виконаєте вдома близько 15 тестів (залежить від пробного тестування, бажаного результату та терміну навчання).

Підготовка проходить з чотирьох видів завдань, які передбачає екзамен (Reading, Writing, Listening, Speaking). Заняття проводять викладачі, які самі складали IELTS. Вони можуть поділитися не лише секретами успіху на IELTS, але й розкажуть про власний досвід проходження тесту.

Групові заняття проходять 3 рази на тиждень по 90 хвилин. Тривалість курсу 30 годин = 7 тижнів.
При індивідуальному навчанні ви можете обирати розклад, інтенсивність та тривалість занять.


Вартість навчання

Група з 3-4х – 5400 грн. (30 годин)
Група з 2х – 7050 грн. (30 годин)
Індивідуально - 400 грн. (60 хвилин)

Напишіть нам в
Telegram Viber WhatsApp

або через форму