You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Manhattan School...

Інтенсивний курс англійської мови

Хочете якнайшвидше та якнайкраще пригадати те, що колись вчили, або й зовсім вивчити англійську з початку? Тоді цей курс саме для вас!

Переваги інтенсивного курсу:

Економія часу
За 5 тижнів ви проходите 30 годин занять з викладачем + щонайменше 30 годин самостійної роботи вдома. При неінтенсивному навчанні на таку кількість годин знадобиться мінімум 3 місяці. Тому зекономивши час ви раніше відчуєте результат і задоволення від досягнутого.

Економія грошей
Вартість інтенсивного курсу на 10% нижча від звичайного розмовного курсу.

Повне "занурення" у мовне середовище
Ви відвідуєте заняття щодня або через день + виконуєте домашні завдання, тому маєте щоденну практику англійської і постійно знаходитеся у мовному «тонусі». Протягом інтенсивного курсу з англійської наші студенти відчувають, як починають думати англійською після занять, а дехто починає навіть бачити сни англійською. Тому ми впевнені, що така інтенсивна практика дійсно працює.

Міні групи
У групі всього 4 учасники, дуже часто ми працюємо з групами по двоє чи індивідуально. Це гарантує максимум уваги на занятті від викладача кожному.

Задіяні всі аспекти мови
На наших заняттях з інтенсивного курсу англійської та виконуючи домашні завдання ви маєте щоденну мовну практику

- граматика: відпрацьовуєте граматичні структури, передбачені на вашому рівні
- лексика: вчите нові слова за допомогою додатку на телефоні, виконуєте вправи + практикуєте на занятті
- читання: ми пропонуємо вам тексти, які не лише збагатять ваш лексичний та граматичний запас, а також мають цікаві теми і стають основою для ваших обговорень з викладачем. Крім текстів, які містяться у підручнику, ми пропонуємо читати адаптовані книжки для вашого рівня. Цікаво+корисно
- письмо: інтенсивний курс дає вам можливість покращити навички письма – від написання коротеньких повідомлень до академічних есе
- сприйняття на слух: інтенсивний курс передбачає багато аудіо/відео завдань на заняттях та для домашніх завдань. Ви слухаєте діалоги, виступи, подкасти і обговорюєте почуте/побачене з викладачем
- говоріння: ми приділяємо величезну увагу саме цьому аспекту. Наше головне завдання - дати вам можливість розвивати навички спонтанного говоріння. Цікаві теми на занятті надихають вас, мотивують висловлюватися, і ви крок за кроком розкриваєте свій розмовний потенціал.

Хочемо нагадати, що пройти інтенсивний курс англійської мови в Києві можна у нас в офісі. Якщо ж Ви такої можливості не маєте, то заняття можна організувати онлайн в будь-якому зручному для Вас месседжері (Google Meet, ZOOM, Viber, Facebook Messenger і т. д.).

Що ще важливо знати про наш інтенсив англійської?
• підійде як зовсім початківцям так і тим, хто має поглиблені знання.
• можна пройти з українськими викладачами або з носієм.
• курс ділиться на 8 підрівнів.
• кожен підрівень - 30 годин – 5 тижнів.
• заняття можуть проходити 4 рази на тиждень по 90 хвилин або 3 рази на тиждень по 120 хвилин.

Вартість навчання

Група з 3-4х – 5700 грн. (30 годин)
Група з 2х – 7500 грн. (30 годин)
Індивідуально – 450 грн. (60 хвилин)

Напишіть нам в
Telegram Viber WhatsApp

або через форму