Вітаємо у Manhattan School!

Якщо Ви зайшли на нашу сторінку, то Ви – цілеспрямована, вмотивована, сучасна людина, що прагне вдосконалення та саморозвитку. Дуже влучно! Manhattan School була створена саме для таких активних моволюбців з жагою до втілення найнеймовірніших мрій.

Як все починалося?

Manhattan School була створена у 2008 році, як осередок позитиву. Так, саме позитиву. Звичайно, наша головна мета – дарувати всім охочим якісні знання з іноземних мов, але все ж для сім’ї Manhattan School принципово важливо створити атмосферу позитивних емоцій та насолоди від власних досягнень. Ми маємо мрію не лише навчати, а й закохувати у мову кожного, хто до нас звернувся. При цьому нам важливо створювати і підтримувати дружню, веселу атмосферу. Наші студенти кажуть, що Manhattan School – це місце, в яке хочеться повертатися знову і знову. Адже все, що ми робимо на позитиві, запам’ятовується краще і залишається у пам’яті назавжди.

Чому ми особливі?

Особливістю Manhattan School є не лише душевно-позитивна атмосфера, а й висококваліфіковані викладачі з величезним досвідом, неймовірною любов’ю до своєї професії, невичерпним прагненням ділитися своїми знаннями і геніальним талантом навчити будь-кого.

Що ще нас вирізняє з-поміж інших?

Ми справді вміємо знаходити підхід до найвимогливіших студентів. Нам подобається працювати з тими, хто невтомно підвищує вже й без того високий рівень володіння іноземними мовами. Але найбільшою винагородою для нас є успіхи тих, хто вже зневірився, що може врешті-решт опанувати мову, а ми все ж своїми секретно-дієвими способами допомогли знову повірити у свої сили і нарешті заговорити іноземною.

У чому секрет досягнень студентів Manhattan School?

Особиста висока мотивація кожного. Студенти бажають якомога швидше отримати результат, викладачі дбають про власну репутацію і роблять все можливе і неможливе, щоб ви отримали навіть більше, ніж сподівались. Ми щиро зацікавлені у тому, щоб наші студенти могли користуватися мовою вільно поза навчальним процесом. Тому на занятті у нас багато невимушених розмов, спонтанних бесід, балачок про повсякденне та про «високе і прекрасне». Ми пишаємося досягненнями наших студентів, які успішно склали міжнародні іспити, вступили до університетів за кордоном, отримали наукові ступені у найкращих світових університетах, подорожують світом, налагоджують контакти з бізнес партнерами з інших країн. Це заряджає нас енергією, надає нам наснаги, мотивує ставити нові амбітні цілі і йти вперед!

Наша фантастична команда

Алла

Founder/English teacher

Ира