You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Manhattan School...

Підготовка до TOEFL

Підготовка до TOEFL починається з пробного тестування. Ви пишете тест, що повторює завдання справжнього тесту TOEFL (listening, reading, writing). Тестування безкоштовне, триває близько чотирьох годин. Тест допоможе нам виявити ваші слабкі сторони та спланувати курс підготовки для подолання цих недоліків. Крім того, стане відомо, який бал зі 120 можливих ви б могли набрати без нашої допомоги.

Після проходження тестування, ви обираєте час, дні та починаєте навчання. Протягом курсу ми декілька разів проводимо тестування, щоб відслідковувати динаміку покращення результатів. Крім занять з викладачем курс передбачає самостійне виконання та аналіз тестів з викладачем. Протягом курсу ви виконаєте від 5 до 15 тестів (залежить від пробного тестування, бажаного результату та терміну навчання).

Підготовка проходить з чотирьох видів завдань, які передбачає екзамен (Reading, Writing, Listening, Speaking). Заняття проводять викладачі, які самі складали TOEFL. Вони можуть поділитися не лише секретами успіху на TOEFL, але й розкажуть про власний досвід проходження тесту.

Групові заняття проходять 3 рази на тиждень по 90 хвилин. Тривалість курсу 30 годин = 7 тижнів.
При індивідуальному навчанні ви можете обирати розклад, інтенсивність та тривалість занять.


Вартість навчання

Група з 3-4х – 9000 грн. (30 годин)
Група з 2х – 13500 грн. (30 годин)
Індивідуально - 650 грн. (60 хвилин)

Напишіть нам в
Telegram Viber WhatsApp

або через форму