You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Manhattan School...

Інтенсивний курс німецької мови

Хочете швидко говорити німецькою мовою через 2 тижні? Потрібно вивчити німецьку мову, а часу в обріз? Тоді інтенсивний курс німецької мови саме для Вас!

Інтенсивний курс німецької мови дозволить вам за короткий період часу значно поліпшити навички усного мовлення. Ви зможете не тільки підтримати спілкування німецькою мовою в побутових ситуаціях, а й обговорювати поточні події в країні, спортивні та культурні заходи. Інтенсивний курс німецької дозволяє студентам вільно спілкуватися, долати психологічний бар'єр і виходити на якісно новий рівень володіння німецькою. Ви зможете говорити німецькою мовою жваво і яскраво.

Особлива структура інтенсивного курсу німецької мови дозволяє засвоювати більше інформації за більш короткий час. Цей курс підходить як тим, хто вже вивчав німецьку мову так і тим, хто тільки починає нею оволодівати. При цьому інтенсивний курс німецької мови не відрізняється від основного за якістю засвоєння матеріалу. Як і при звичайному режимі навчання (2-3 заняття на тиждень), велика увага приділяється повторенню, якісному багаторазовому практичному відпрацюванню вивченого матеріалу.

Перевага інтенсивного вивчення німецької мови обумовлено не тільки економією Вашого часу, але і високою ефективністю. Займаючись по 10-20 годин на тиждень, Ви максимально занурюєтеся в мовне середовище: відпрацьовуєте лексику, постійно слухаєте німецьку мову і спілкуєтеся в групі і з викладачем, що і дає високі результати вже через 2-3 тижні!

Зберігаючи всі основні принципи і методи навчання в звичайному режимі (2-3 рази на тиждень), інтенсивний курс німецької мови розрахований на меншу кількість годин за рахунок більшої інтенсивності занять.

При інтенсивному навчанні Ви економите не тільки час, а й гроші. Вартість всіх курсів інтенсивного навчання в середньому на 10% менше ніж вартість тих же курсів при звичайному навчанні.

Вартість навчання

Група з 3-4х – 4800 грн. (30 годин)
Группа из 2х - 6600 грн. (30 часов)
Индивидуально - 350 грн. (60 минут)

Напишіть нам в
Telegram Viber WhatsApp

або через форму