Підготовка до TOEIC (Test of English for International Communication)

У яких випадках вам буде корисний сертифікат TOEIC?
• При працевлаштуванні в міжнародну компанію (використання англійської мови для повсякденного спілкування на роботі, при проведенні ділових зустрічей, презентацій і переговорів).
• Для участі у професійних семінарах і тренінгах англійською мовою.
• Для вступу на бізнес-програми зарубіжних бізнес-шкіл (далеко не всі навчальні заклади приймають сертифікат TOEIC, цей момент слід уточнити на офіційному сайті обраного вузу).

Підготовка до TOEIC починається з пробного тестування. Ви виконуєте тест, що повторює завдання справжнього тесту TOEIC (listening+reading або speaking+writing). Тестування безкоштовне, триває 2 години. Тест допоможе нам виявити ваші слабкі сторони та спланувати курс підготовки для подолання цих недоліків. Крім того, стане відомо, який бал з 990 можливих ви б могли набрати без нашої допомоги.

Після проходження тестування, ви обираєте час, дні та починаєте навчання. Протягом курсу ми декілька разів проводимо тестування у нас в школі, щоб відслідковувати динаміку покращення результатів. Крім занять з викладачем курс передбачає самостійне виконання тестів та їх розбір з викладачем. Протягом курсу ви виконаєте від 5 до 10 тестів (залежить від пробного тестування, бажаного результату та терміну навчання).

Групові заняття проходять 3 рази на тиждень по 90 хвилин.
Тривалість курсу 20 годин = 4,5 тижні.
При індивідуальному навчанні ви можете обирати розклад, інтенсивність та тривалість занять.

Група з 3-4х – 9000 грн. (20 годин)
Група з 2х – 13500 грн. (20 годин)
Індивідуально - 650 грн. (60 хвилин)