Курс німецької для дітей

Всі батьки, які хочуть забезпечити своїй дитині світле майбутнє, розуміють, що потрібно закладати міцний фундамент знань якомога раніше. Знання іноземних мов стало основною вимогою нашого часу. Але чи розуміє це ваш малюк? Звичайно ж ні! Він хоче робити тільки те, що йому подобається, бути там, де весело і займатися тим, що приносить йому радість. З огляду на цю особливість дитячого віку і прагнення батьків озброїти дитину необхідними знаннями, ми і розробили курс німецької мови для дітей.

Що найбільше подобається дітям? Їм подобається мріяти, уявляти, гратися, сміятися, співати, танцювати. А як же вчитися? А як же отримувати знання? А це вже питання до професіоналів Manhattan School. Ми робимо курс німецької для дітей одночасно пізнавальним, навчальним та веселим. Можна сказати, ми перетворюємо навчання дітей німецької мови в казку. У королівстві Manhattan School живуть добрі феї-викладачі, які всю свою мудрість і чарівну майстерність з любов'ю дарують юним розумникам. У свою чергу вони радують нас кожен день своїми успіхами. А як же інакше? Адже їм так подобається вчити щось нове під час ігор, розігрування казок. Наші розумнички з радістю засвоюють німецьку мову - адже спілкуватися в Manhattan School вони можуть тільки на іноземній мові! І не дивно, що після веселого, цікавого курсу німецької Ваша дитина знає іноземну набагато краще за своїх однолітків, а іноді і краще вас, дорогі батьки.

В Manhattan School не існує таких слів, як «не буду», «не хочу», «не вмію» - навіть найскромніші і сором'язливі діти хочуть і вміють говорити!

Програми курсу німецької для дітей не тільки дають міцні знання іноземної мови, а й розширюють кругозір, розвивають інтелект дитини, повністю знімають мовний бар'єр і просто приносять йому радість. В Manhattan School немає суворих вчителів і жорсткої дисципліни, тут є турбота про знання дітей, увагу до розвитку кожної дитини і, звичайно ж, величезна любов! Ми любимо дітей, і вони це відчувають, тому кожен раз з радістю поспішають в Manhattan School - в пізнавальний і захоплюючий світ іноземної мови.

Дітки можуть займатися в Manhattan School індивідуально з викладачем або в невеликій групі - 2-4 учасники. Кожен курс для дітей розроблений з урахуванням їх віку, рівня знань і психологічних особливостей, що гарантує індивідуальний підхід до кожної дитини і відмінні результати навчання дітей німецької.

Пам'ятайте, Ваша дитина унікальна і заслуговує найкращого!
Заняття проходять двічі на тиждень по 60 хвилин. У групі максимум 4 учасники.
Школярі також можуть займатися індивідуально, якщо вам потрібна допомога зі шкільною програмою.

Група з 2-4х – 1760 грн. (8 занять по 60 хв.)
Індивідуально - 350 грн. (60 хвилин)